Jak vybrat kvalitní pánskou brašnu? Poradíme vám!

Pánská brašna je praktickým módním doplňkem, který by neměl chybět žádnému stylovému muži. Lze ji totiž používat pro soukromé i pracovní aktivity. Jenže jak takovou tašku vlastně vybrat?

Materiál pánské aktovky – jednoznačně kůže!

V první řadě je třeba se zaměřit na materiál brašny, neboť ten musí být vysoce kvalitní a zároveň vizuálně zajímavý. Tyto dva aspekty přitom snoubí kůže. Jedná se o materiál, který je pro pánskou tašku ideální. Ptáte se proč? Kožené aktovky jsou totiž odolné a vydrží tak opravdu dlouho, zároveň se o ně snadno pečuje a v neposlední řadě vypadají luxusně a stylově. Kůže je zkrátka ideálním materiálem nejen pro dámskou kabelku, ale pro tašky všeobecně.

Bez názvu
Kožená aktovka Danata Nero je vhodná i pro nejnáročnější muže, 3499 Kč, novakabelka.cz

K jakému účelu budete tašku používat?

V dalším kroku je nutné zvolit správný tvar a rozměry pánské brašny, které se pochopitelně odvíjí od účelu, pro který si ji pořizujete. Záleží především na tom, co v ní budete přenášet. Pokud nosíte do práce pravidelně notebook a různé dokumenty, ideálně si pořiďte větší aktovku, lze si ovšem zakoupit i menší varianty pro osobní použití. Ty jsou dnes také velmi populární.

Důležité také je, jak chcete vybranou brašnu nosit – zda přes rameno, anebo v ruce. Vzhledem k tomu, že v ní nebudete s největší pravděpodobností přenášet nic enormně těžkého, v podstatě záleží spíše na tom, jak se vám taška lépe nosí a samozřejmě jde i o otázku stylu. To už se ale dostáváme k dalšímu bodu…

Bez názvu
Mella Cafe patří mezi moderní pánské tašky přes rameno menších rozměrů, 2399 Kč, novakabelka.cz

Pánská brašna a otázka stylu

Při výběru aktovky záleží na jejím a především na vašem stylu, jež k sobě musí dokonale padnout. V tomto smyslu se sice můžeme vrátit k tvaru, ale roli hraje rovněž celkové vzezření a pochopitelně i barevné provedení. Lze totiž vybírat z tmavších a světlých barev, což opět souvisí s vaším vkusem. Obecně však platí, že velmi stylové jsou například kožené pánské aktovky z Itálie. Uvažujete-li tedy o nákupu nové tašky, nechte se jimi inspirovat.

Bez názvu
Gaspare Camel Chiaro je pánská taška z Itálie pro ty, kteří milují světlé barvy, 2699 Kč, novakabelka.cz
Reklamy

2 thoughts on “Jak vybrat kvalitní pánskou brašnu? Poradíme vám!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s